Privātuma politika

Versija Nr.1 | Atjaunots 08.12.2020

Šis konfidencialitātes paziņojums atklāj www.fivestar.lv, konfidencialitātes praksi.

Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu konfidencialitāti un mudināt jūs periodiski pārskatīt šo lapu, lai saņemtu informāciju par to, kā mēs aizsargājam informāciju, ko jūs mums izpaužat.

Informācijas vākšanu un izmantošanu www.fivestar.lv apkopojam dažādos mūsu
tīmekļa vietnes punktos.

 

Pasūtījums

Veicot pirkumu, no lietotāja tiek pieprasīta informācija par pasūtījumu. Šeit lietotājam jānorāda sava kontaktinformācija, piemēram, vārds, adrese un finanšu informācija, piemēram, kredītkartes numurs un derīguma termiņš. Šī informācija tiek izmantota norēķiniem un klienta pasūtījuma izpildei. Ja mums ir grūtības ar pasūtījuma apstrādi, šī kontaktinformācija tiek izmantota, lai sazinātos ar klientu.

 

Sīkfaili

Sīkfails ir datu daļa, kas saglabāta lietotāja cietajā diskā un satur informāciju par lietotāju.

Mēs lietojam gan sesijas, gan pastāvīgus sīkfailus. Sīkfaili ļauj mums izsekot mūsu lietotāju interesēm un atlasīt tās kopā, analizējot populārus produktus, lai uzlabotu turpmāko pieredzi mūsu vietnē. Sīkfaili neizraisa datora sistēmu vai failu bojājumus, un tikai tā vietne, kas pārsūtīja konkrētu sīkfailu, var lasīt, modificēt vai dzēst šo sīkfailu. Ja nevēlaties, lai informācija tiktu apkopota, izmantojot sīkfailus, lielākajā daļā pārlūkprogrammu ir vienkāršas procedūras, kas ļauj dzēst esošos sīkfailus, automātiski noraidīt sīkfailus vai izvēlēties noraidīt vai pieņemt konkrētu sīkfailu pārsūtīšanu datorā.

 

Apkopotā informācija

www.fivestar.lv izmanto demogrāfisko aptauju, datplūsmas modeļu un IP adrešu
apkopoto informāciju, lai pielāgotu mūsu vietni. Apkopotā informācija dažkārt tiek
koplietota ar trešajām personām tādos nolūkos kā reklāmas vai reklāmas plānošana vai izpilde.

 

Katalogs, abonēšana utt.

Ja lietotājs vēlas abonēt mūsu katalogu, jaunumus utt., mēs lūdzam norādīt
kontaktinformāciju, piemēram, vārdu, adresi un e-pasta adresi, lai nodrošinātu šos
informciju. Tā kā mēs cienām mūsu lietotāju privātumu, mēs piedāvājam iespēju atteikties no šīs informācijas. Informāciju par izvēli un atteikšanos skatiet tālāk.

Retos gadījumos ir nepieciešams nosūtīt paziņojumu, kas ir stingri saistīts ar pakalpojumu.

Piemēram, ja mūsu pakalpojums ir uz laiku apturēts, lai veiktu tehnisko apkopi, mēs varam jums nosūtīt e-pasta ziņojumu. Parasti lietotāji nevar atteikties no šiem sakariem, taču varat deaktivizēt savu kontu.

Drošība

www.fivestar.lv ievēro visus piesardzības pasākumus, lai aizsargātu mūsu lietotāju
informāciju. Kad mūsu reģistrācijas/pasūtījuma veidlapa pieprasa lietotājiem ievadīt sensitīvu informāciju (piemēram, kredītkartes numuru un/vai sociālās apdrošināšanas numuru), šī informācija tiek šifrēta un ir aizsargāta ar drošligzdu slāņu (SSLs) šifrēšanas programmatūru. Drošības sistēmas nav nedzēšamas, arī šifrēšanas sistēmas. Lai gan mēs izmantojam saprātīgas pūles, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās pilnīgu drošību.

Ja jums ir kādi jautājumi par drošību mūsu vietnē, nosūtiet mums e-pastu vietnē
www.fivestar.lv, lai iegūtu papildinformāciju.

 

Informācijas papildināšana

Lai www.fivestar.lv pienācīgi izpildītu savu pienākumu pret mūsu klientiem, mums
ir jāpapildina saņemtā informācija ar informāciju no trešo pušu avotiem, piemēram, no mūsu saistītajām tīmekļa vietnēm. Kad lietotājs veic pirkumu no jebkura no šiem uzņēmumiem, uzņēmumi apkopo un koplieto šo pirkšanas informāciju ar mums, lai mēs varētu pielāgot vietni mūsu lietotāju vēlmēm.

 

Īpašie piedāvājumi

Noteikti dalībnieki dažkārt saņem informāciju par produktiem, pakalpojumiem, īpašiem piedāvājumiem. Ievērojot mūsu lietotāju privātumu, mēs piedāvājam iespēju nesaņemt šo informāciju.

Ja mainās lietotāja personu identificējošā informācija (piemēram, jūsu pasta indekss, tālrunis, e-pasts vai pasta adrese) vai ja lietotājs vairs nevēlas saņemt mūsu pakalpojumu, mēs piedāvājam iespēju labot, atjaunināt vai dzēst/deaktivizēt šī lietotāja personiski identificējamo informāciju, kas sniegta mums. To var izdarīt, mūsu paziņojumā izmantojot abonēšanas atcelšanas funkciju.

 

Izmaiņas šajā politikā

Mēs paturam tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt šo privātuma politiku un jebkuru mūsu politiku vai procedūru attiecībā uz tīmekļa vietnē savāktās informācijas apstrādi. Varat noteikt, kad šī konfidencialitātes politika pēdējo reizi tika pārskatīta, atsaucoties uz datumu šīs lapas augšdaļā. Jebkuras izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā stāsies spēkā pēc pārskatītās politikas publicēšanas internetā, kas būs pieejama šajā vietnē. Vietnes izmantošana pēc šādām izmaiņām nozīmē, ka jūs pieņemat pārskatīto politiku. Iesakām
periodiski pārskatīt mūsu konfidencialitātes politiku, lai nodrošinātu iepazīšanos ar mūsu visjaunāko versiju.

Sale

Unavailable

Sold Out