Background image

NEPIERADINĀTĀS
vakariņas mājās

“Nepieradinātās vakariņas mājās” kastes ir jauns, nebijis produkts, kas tapis sadarbībā ar liķieri COINTREAU.
IEGĀDĀTIES
NOSKATIES VIDEO

KAS TAS IR?

Tas ir piedzīvojums, ko veido kastes īpašnieki un vakariņu radītāji mijiedarbībā. Savdabīgs, katra personīgs vakariņu ceļojums, kura galamērķis tiek sasniegts, ievērojot dotās instruktāžas un veicot atbilstošas darbības.
DĀVANU KASTĒ IR PRIEKŠMETI:
speciāli radīti trauki un citi piederumi neparastai ēdienu baudīšanas pieredzei, QR kodi, kas ļaus sastapties ar noslēpumainām, atpazīstamām personībām, mūzikas taktīm un vēstījumiem. Gaismekļi un citi rekvizīti vedīs jūs uz mērķi: gūt jaunu pieredzi, izbaudīt notikuma sajūtu, iepazīt savu galda biedru rotaļīgā, priekpilnā atmosfērā, novērtēt doto mirkli un noķert svētku sajūtas, atrodoties pašu izvēlētā, tīkamā, drošā vidē.
AR KĀDU MĒRĶI KASTE RADĪTA?
2020. gads ieviesis pārmaiņas pasaulē, līdz ar to arī pasākumu formas mainās līdz nepazīšanai. Visiem prioritāte ir veselība un drošība, tāpēc radošā apvienība "Skudras metropole" un dizaina risinājumu uzņēmums "Don’t Panic design" radīja pasākumu kastē, lai pie jebkādiem ārēji nelabvēlīgiem apstākļiem jums tomēr būtu iespēja izbaudīt lielisku piedzīvojumu, gūt iedvesmu un prieku. Kā arī zinot, cik ļoti gada nogalē nepieciešamas oriģinālas un netipiskas dāvanas, parūpējāmies, lai jums ir iespēja tādas iegūt savā īpašumā vai arī uzdāvināt kādam, kurš to pelnījis.
KAS? KURŠ? CIK DAUDZI VAR LIETOT KASTES SATURU?
Kastes “Nepieradinātās vakariņas mājās” var iegādāties fiziskas personas no 18 gadu vecuma, jo kastes saturā atrodams alkoholisks dzēriens. Kastes lieliski var noderēt arī kā laba dāvana uzņēmumiem, sadarbības partneriem un klientiem. Viena kaste paredzēta lietošanai 2 personām. Ja nepieradinātās vakariņas vēlas baudīt vairākas personas, tad nepieciešamas arī vairākas kastes.

ĪSUMĀ

Vakariņas sastāv no 4 ēdienu kārtām. Katrai no tām radīti priekšmeti, atribūti, kas paredzēti konkrētām darbībām. Kā, piemēram, zvaigžņu ratu šķīvji, mirdzošs, smaržīgs galdauts, puteņu šķīvis, galda spēle un citas lietas, kas rada prieku un pārsteigumu. Kastē atrodas QR kodi, lai jūs nokļūtu virtuālās dzīlēs. Tur jūs gaidīs īpašas tikšanās ar noslēpumainām, atpazīstamām personībām, kā arī mūzika. Drukātas instrukcijas, kas ļaus izpildīt norādītās darbības, gūstot jaunu pieredzi.
Kastē ir dažas specifiskas garšvielas, kas paredzētas konkrētam ēdiena pasniegšanas veidam. "Nepieradinātās vakariņas mājās" sadarbības partneri ir parūpējušies par īpašu svētku dzērienu, kas jums būs jāpagatavo no kastē esošajām sastāvdaļām. Kastē NAV citu alkoholisku vai bezalkoholisku dzērienu, nav maltītes pagatavošanai paredzētu produktu vai gatavo ēdienu, nav ūdens vai vīna glāžu.

Piedzīvojums katram kastes lietotājam būs citādāks,
jo to noteiks daudzi aspekti

Lai izbaudītu šo piedzīvojumu pilnvērtīgi , “Nepieradinātās vakariņas mājās” radītāji iesaka:

 • Maksimāli centieties izpildīt instruktāžas un noteikumus secīgā darbībā.

 • Savlaicīgi veiciet mobilā telefona uzlādi, kā arī nodrošiniet stabilu interneta pieslēgumu, lai veiksmīgi ar QR kodu palīdzību dzirdētu un redzētu vēstījumus.

  Ja Jūsu mobilajā telefonā nav lietotnes QR kodu lasīšanai, lūdzam to instalēt. Ja ir iespēja, pieslēdziet mobilo telefonu pie skaņu pastiprinošas iekārtas, lai nodrošinātu labāku dzirdamību.
 • Parūpējieties, lai galda tuvumā ir kotaktligzda, vai sagatvojiet pagarinātāju!

  Sagatavojiet ēdienus no iepriekš iegādātas šefpavāra Raimonda Zommera ēdienu kastes, kuru var iegādāties par papildu samaksu. Vai sagatavojiet sev tīkamākos ēdienus paši, pirms vērsiet kasti, ņemot vērā šefpavāra un kastes veidotāju rekomendācijas, ko saņemsiet pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā.
 • Nodrošinieties ar sev tīkamiem dzērieniem un glāzēm, kā arī ar ledu dzērienam, kas atradīsies kastē. Pats galvenais un svarīgākais- atrodiet brīvu vakaru un pāris stundas, kad neviens jūs netraucēs.

  Ne telefona zvani, ne TV raidījumi fonā, ne neskaitāmi bērnu jautājumi.
 • Baudiet notikumu divvientulībā, noskaņojoties uz frekvenci "esam viens otram un ienirstam piedzīvojumā".

  Patīkamu, priekpilnu baudījumu visām maņām!

aaa

NOTEIKUMI

 1. 1. Kastē iekļautajiem priekšmetiem nav 6 mēnešu garantijas.

 2. 2. Tie nav paredzēti mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā.

 3. 3. Iekļautie priekšmeti jāizmanto tikai tam paredzētajā veidā.

 4. 4. Kasti var iegādāties personas no 18 gadu vecuma.

  Pie pasūtījuma saņemšanas, kurjeram būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
 5. 5. Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.   

IZVĒLIES KASTI